Team

Een team van 38 enthousiaste medewerkers

Directie

Chris Lowies
011 37 11 11
chris.lowies@alu2.be
Johan Cleeren
011 37 11 11
johan.cleeren@alu2.be

Administratie

Klantendienst & Marketing

Ine Plevoets
011 37 11 11
ine.plevoets@alu2.be

Administratie

Boekhouding & HR

Thijs Vanwinckel
011 26 45 31
thijs.vanwinckel@alu2.be

Administratie

Sliding Glass

Ine Plevoets
011 37 11 11
ine.plevoets@alu2.be

Residentieel

Verkoop

Rudy Buckens
011 26 45 36
rudy.buckens@alu2.be
Wout Joris
011 26 45 35
wout.joris@alu2.be

Residentieel

Studiebureel

Hilde Cuypers
011 26 45 34 |
0474 55 73 29
hilde.cuypers@alu2.be
Bert Dams
011 26 45 33 |
0471 43 12 85
bert.dams@alu2.be

Residentieel

Projecten

Marc Lakay
011 26 45 30 |
0471 51 26 95
marc.lakay@alu2.be

Residentieel

Autocad - Logical - Alucam

Peter Goddet
011 26 45 33 |
0476 32 54 41
peter.goddet@alu2.be

Professioneel

Verkoop & Studiebureel

Nils Bosmans
011 26 45 32 |
0472 72 22 00
nils.bosmans@alu2.be

Productie

Productie & Planning

Koen Maho
0495 19 31 40
koen.maho@alu2.be

Productie

Aankoop

Inge Cartois
011 26 45 37
inge.cartois@alu2.be

Productie

Magazijn

Bram Pashuyzen
011 26 45 37
magazijn@alu2.be

Productie

Teamleiders

Niels Schepmans
machine@alu2.be
Dieter Neven
productie@alu2.be

Wij helpen met je project

Contacteer ons voor je project

Contacteer ons

Lichtenberglaan 2022
3800 Sint-Truiden

Openingsuren

Maandag t.e.m. vrijdag (op afspraak):
8u30-12u30 en 13u00-18u00
Zaterdag:
Tijdelijk gesloten

Je kan ook een afspraak maken met een van onze medewerkers.

Blijf op de hoogte

We houden je op de hoogte van nieuwe premies, acties en innovaties van onze fabrikanten.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
© 2023 ALU2+ bvba