Team

Een team van 38 enthousiaste medewerkers

Directie

Chris Lowies
011 37 11 11
chris.lowies@alu2.be
Johan Cleeren
011 37 11 11
johan.cleeren@alu2.be

Verkoop Woningen

Rudy Buckens
011 26 45 36
rudy.buckens@alu2.be
Wout Joris
011 26 45 35
wout.joris@alu2.be

Verkoop Projecten

Marc Lakay
011 26 45 30 |
0471 51 26 95
marc.lakay@alu2.be

Studiebereel

Woningen

Hilde Cuypers
011 26 45 34 |
0474 55 73 29
hilde.cuypers@alu2.be
Peter Goddet
011 26 45 33 |
0476 32 54 41
peter.goddet@alu2.be

Studiebureel

Projecten

Marc Lakay
011 26 45 30 |
0471 51 26 95
marc.lakay@alu2.be

Studiebureel

Doorverkoop

Nils Bosmans
011 26 45 32 |
0472 72 22 00
nils.bosmans@alu2.be

Na-service

Nils Bosmans
011 26 45 32 |
0472 72 22 00
nils.bosmans@alu2.be

Aankoop - Planning

Inge Cartois
011 26 45 30
inge.cartois@alu2.be

Administratie - Boekhouding

Corien Vaelen
011 26 45 32
corien.vaelen@alu2.be

Wij helpen met je project

Contacteer ons voor je project

Contacteer ons

Lichtenberglaan 2022
3800 Sint-Truiden

Openingsuren

Maandag t.e.m. vrijdag (op afspraak):
8u30-12u30 en 13u00-18u00
Zaterdag:
Tijdelijk gesloten

Je kan ook een afspraak maken met een van onze medewerkers.

Blijf op de hoogte

We houden je op de hoogte van nieuwe premies, acties en innovaties van onze fabrikanten.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
© 2020 ALU2+ bvba